MLG50S-1900D10504 - 1216830
Kurtyna pomiarowa SICK do wykrywania obiektów, z zasięgiem roboczym 5 m, wysokością detekcji 1.900 mm, odstępem między wiązkami 50 mm, 39 wiązek, czas odpowiedzi 6,2 ms, wyjście IO-Link, obudowa aluminiowa, IP65/IP67.
MLG50S-1900D10504 - 1216830
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, MLG-2, MLG50S-1900D10504, Wersja urządzenia: Prime - Standard functionality, Wejścia/wyjścia: 3 x Q (IO-Link), Opcja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 50 mm, Zasięg roboczy: 5 m, Wysokość pola detekcji: 1.900 mm, Długość przewodu: 0,22 m, 0,22 m, Czas odpowiedzi: 6,2 ms, Funkcja oprogramowania (ustawienie domyślne - patrz dane techniczne / cechy): 04
Cechy
Wersja urządzenia Prime - Standard functionality
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 54 mm
Odstęp miedzy wiązkami 50 mm
Rodzaj synchronizacji Optyczna
Liczba wiązek 39
Wysokość pola detekcji 1.900 mm
Funkcje oprogramowania (domyślne)
Q1 Kontrola obecności
Q2 / IN Ostrzeżenie przed zanieczyszczeniem
Q3 Automatyczna klasyfikacja wysokości
inverted
Programowanie metodą uczenia Wiązka krzyżowa
key lock off
Zastosowania
Wyjście przełączające Wykrywanie obiektów
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv DC 19,2 V ... 28,8 V
Pobór prądu, nadajnik 56,95 mA
Pobór prądu, odbiornik 127,8 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Klasa ochrony III
Masa 4,149 kg
Wydajność
Zasięg maksymalny 7 m
Zasięg minimalny ≥ 0,2 m
Zasięg roboczy 5 m
Czas odpowiedzi 6,2 ms
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych 38,4 kbit/s (COM2)
Maksymalna długość przewodu 20 m
Czas cyklu 6 ms
VendorID 26
DeviceID HEX 800067
DeviceID DEC 8388711
Długość danych procesowych 6 Byte (TYPE_2_V)
Wejścia/wyjścia 3 x Q (IO-Link)
Wyjście cyfrowe
Liczba 3
Wejście cyfrowe
Odporność na drgania Drgania sinusoidalne 10–150 Hz 5 g
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Bezpośrednie: 12.000 lx
Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C