SGS4-S108F7TS2W17 - 1209503
Kurtyna pomiarowa SICK, optyczna Slim, krzyżowa, 28 wiązek, zasięg 7 m, pole detekcji 1.080 mm, czas odpowiedzi 57 ms, dwa wyjścia PNP, stabilizator, IP65.
SGS4-S108F7TS2W17 - 1209503
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, SLG, SGS4-S108F7TS2W17, Optyczny wylot światła: Slim, Stabilizator aluminiowy: Ze stabilizatorem, Parametryzacja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 40 mm, Wiązka krzyżowa/wiązka równoległa: Wiązka krzyżowa aktywna, Zasięg roboczy: 7 m, Wysokość pola detekcji: 1.080 mm, Czas odpowiedzi: 57 ms
Cechy
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) Wiązka krzyżowa, 25 mm
Odstęp miedzy wiązkami 40 mm
Optyczny wylot światła Slim
Liczba wiązek 28
Wysokość pola detekcji 1.080 mm
Parametryzacja Brak
Wiązka krzyżowa/wiązka równoległa Wiązka krzyżowa aktywna
Wyjście 1 Wyjście 1 nieaktywne w przypadku przerwania optycznej drogi światła
Wyjście 2 Wyjście 2 nieaktywne w przypadku przerwania optycznej drogi światła
Funkcja mutingu Funkcja mutingu nieaktywna
Funkcja mutingu, wyjście 2 Bez funkcji mutingu na wyjściu 2
Automatyczna funkcja uczenia Automatyczne programowanie metodą uczenia aktywne
Wskaźnik wzajemnego położenia Bez wskaźnika wzajemnego położenia
Wyjście sygnalizujące zabrudzenie 2 Wyjście sygnalizacji zanieczyszczenia – wyjście 2 nieaktywne
Mechanika/elektryka
Nadajnik światła Światło podczerwone
Długość fali 950 nm
Napięcie zasilające Uv DC24 V, ± 20 %
Pobór prądu, odbiornik ≤ 70 mA
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji 1 s
Wyjście przełączające PNP
Wejścia Wejście uczenia (Teach-in) (odbiornik)
Wejście testowe (nadajnik)
HIGH = 10 V ... 30 V / LOW = < 5 V
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 36,5 mm x 1.152,4 mm x 12,4 mm
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12
Materiał obudowy PMMA
Wskazanie LED
Synchronizacja Optyczna
Stopień ochrony IP65
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Wyjście Q chronione przed zwarciem
Tłumienie impulsów zakłócających
Klasa ochrony III
Masa 140 g
Częstotliwość impulsów 500 kHz
Stabilizator aluminiowy Ze stabilizatorem
Wydajność
Zasięg maksymalny 10 m
Zasięg minimalny Wiązka krzyżowa: ≥ 0,3 m
Zasięg roboczy 7 m
Czas odpowiedzi Wiązka krzyżowa, 57 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g / DIN EN 60068-2-29 / 16 ms
Odporność na drgania 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Bezpośrednie: 100.000 lx
Pośrednie: 150.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C