SGS4-S108P3PS2W06 - 1217486
Kurtyna pomiarowa SICK, 28 równoległych wiązek, pole detekcji 1.080 mm, zasięg 3 m, Slim, ze stabilizatorem, wyjście PNP, IP65, automatyczna funkcja uczenia.
SGS4-S108P3PS2W06 - 1217486
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, SLG, SGS4-S108P3PS2W06, Optyczny wylot światła: Slim, Stabilizator aluminiowy: Ze stabilizatorem, Parametryzacja: Brak, Odstęp miedzy wiązkami: 40 mm, Wiązka krzyżowa/wiązka równoległa: Wiązka równoległa aktywna, Zasięg roboczy: 3 m, Wysokość pola detekcji: 1.080 mm, Czas odpowiedzi: 19 ms
Cechy
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) Wiązka równoległa, 45 mm
Odstęp miedzy wiązkami 40 mm
Optyczny wylot światła Slim
Liczba wiązek 28
Wysokość pola detekcji 1.080 mm
Parametryzacja Brak
Wiązka krzyżowa/wiązka równoległa Wiązka równoległa aktywna
Wyjście 1 Wyjście 1 nieaktywne w przypadku przerwania optycznej drogi światła
Długość fali 950 nm
Napięcie zasilające Uv DC24 V, ± 20 %
Pobór prądu, odbiornik ≤ 70 mA
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wejście testowe (nadajnik)
HIGH = 10 V ... 30 V / LOW = < 5 V
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 36,5 mm x 1.152,4 mm x 12,4 mm
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8
Klasa ochrony III
Masa 140 g
Częstotliwość impulsów 500 kHz
Stabilizator aluminiowy Ze stabilizatorem
Wydajność
Zasięg maksymalny 4 m
Zasięg minimalny Wiązka równoległa: ≥ 0 m
Zasięg roboczy 3 m
Czas odpowiedzi Wiązka równoległa, 19 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g / DIN EN 60068-2-29 / 16 ms
Odporność na drgania 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
Pośrednie: 150.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C