SGS4-S124P3PC2T07 - 1212489
Kurtyna pomiarowa SICK do pomiarów długości i obecności, zasięg 3 m, wysokość pola detekcji 1240 mm, 32 wiązki krzyżowe, odstęp 40 mm, czas odpowiedzi 114 ms, wyjście PNP, IP65.
SGS4-S124P3PC2T07 - 1212489
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, SLG, SGS4-S124P3PC2T07, Optyczny wylot światła: Slim, Stabilizator aluminiowy: Ze stabilizatorem, Parametryzacja: Przycisk Teach-in, Odstęp miedzy wiązkami: 40 mm, Wiązka krzyżowa/wiązka równoległa: Wiązka krzyżowa aktywna, Zasięg roboczy: 3 m, Wysokość pola detekcji: 1.240 mm, Czas odpowiedzi: 114 ms
Cechy
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) Wiązka krzyżowa, 25 mm
Odstęp miedzy wiązkami 40 mm
Optyczny wylot światła Slim
Liczba wiązek 32
Wysokość pola detekcji 1.240 mm
Parametryzacja Przycisk Teach-in
Wiązka krzyżowa/wiązka równoległa Wiązka krzyżowa aktywna
Wyjście 1 Wyjście 1 nieaktywne w przypadku przerwania optycznej drogi światła
Długość fali 950 nm
Napięcie zasilające Uv DC24 V, ± 20 %
Pobór prądu, odbiornik ≤ 70 mA
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Wejście testowe (nadajnik)
HIGH = 10 V ... 30 V / LOW = < 5 V
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 36,5 mm x 1.312,4 mm x 12,4 mm
Klasa ochrony III
Masa 160 g
Częstotliwość impulsów 250 kHz
Zasięg maksymalny 4 m
Zasięg minimalny Wiązka krzyżowa: ≥ 0,3 m
Zasięg roboczy 3 m
Czas odpowiedzi Wiązka krzyżowa – wersja kodowana, 114 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g / DIN EN 60068-2-29 / 16 ms
Odporność na drgania 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
Pośrednie: 150.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C