SLG10S-080SBKB1K01 - 1108048
Kurtyna pomiarowa SICK z serii FlexChain, zasięg roboczy 6,5 m, wysokość detekcji 800 mm, odstęp wiązek 10 mm, 80 wiązek, wyjście światła Slim, światło podczerwone, IP65/IP67, przewód 1,5 m.
SLG10S-080SBKB1K01 - 1108048
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, FlexChain, SLG10S-080SBKB1K01, Wersja urządzenia: FlexChain Guest, Optyczny wylot światła: Slim, Odstęp miedzy wiązkami: 10 mm, Zasięg roboczy: 6,5 m, Wysokość pola detekcji: 800 mm, Długość przewodu: 1,5 m
System kurtyny optycznej
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 15 mm
Odstęp miedzy wiązkami 10 mm
Optyczny wylot światła Slim
Liczba wiązek 80
Wysokość pola detekcji 800 mm
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji 1 s
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 24,1 mm x 799,2 mm x 11,8 mm
Klasa ochrony III
Masa 524 g
Szyba przednia PMMA
Wydajność
Zasięg maksymalny 9,1 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 6,5 m
Czas skanowania 6,5 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g, 16 ms, DIN EN 60068-2-27
Odporność na drgania 10-150 Hz 0.5 mm, IEC 60068-2-6
EMC EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
Odporność na światło zewnętrzne Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C