SLG10S-100FBKB1K01 - 1108079
Kurtyna pomiarowa SICK Flat, zasięg 6,5 m, 100 wiązek, odstęp 10 mm, pole detekcji 1000 mm, IP65/IP67, światło podczerwone, synchronizacja FlexChain, czas skanowania 8 ms.
SLG10S-100FBKB1K01 - 1108079
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, FlexChain, SLG10S-100FBKB1K01, Wersja urządzenia: FlexChain Guest, Optyczny wylot światła: Flat, Odstęp miedzy wiązkami: 10 mm, Zasięg roboczy: 6,5 m, Wysokość pola detekcji: 1.000 mm, Długość przewodu: 1,5 m
System kurtyny optycznej
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 15 mm
Odstęp miedzy wiązkami 10 mm
Optyczny wylot światła Flat
Liczba wiązek 100
Wysokość pola detekcji 1.000 mm
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji 1 s
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 11,8 mm x 999,2 mm x 24,1 mm
Klasa ochrony III
Masa 630 g
Szyba przednia PMMA
Wydajność
Zasięg maksymalny 9,1 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 6,5 m
Czas skanowania 8 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g, 16 ms, DIN EN 60068-2-27
Odporność na drgania 10-150 Hz 0.5 mm, IEC 60068-2-6
EMC EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
Odporność na światło zewnętrzne Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C