SLG25S-040SAKA1K01 - 1106764
Kurtyna pomiarowa SICK Slim, zasięg 4 m, 16 wiązek, odstęp 25 mm, pole detekcji 400 mm, IP65/IP67, światło podczerwone, synchronizacja FlexChain, czas skanowania 0,9 ms.
SLG25S-040SAKA1K01 - 1106764
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, FlexChain, SLG25S-040SAKA1K01, Wersja urządzenia: FlexChain Guest, Optyczny wylot światła: Slim, Odstęp miedzy wiązkami: 25 mm, Zasięg roboczy: 4 m, Wysokość pola detekcji: 400 mm, Długość przewodu: 0,5 m
Cechy
Wersja urządzenia FlexChain Guest
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
System kurtyny optycznej
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 30 mm
Odstęp miedzy wiązkami 25 mm
Optyczny wylot światła Slim
Liczba wiązek 16
Wysokość pola detekcji 400 mm
Mechanika/elektryka
Nadajnik światła Światło podczerwone
Długość fali 850 nm
Napięcie zasilające Uv Za pośrednictwem FlexChain (Host)
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji 1 s
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 24,1 mm x 399,2 mm x 11,8 mm
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, Przewód ze złączem żeńskim, M8, 4-pinowy, 0,5 m
Wskazanie LED
Synchronizacja Za pośrednictwem FlexChain (Host)
Stopień ochrony IP65, IP67
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Tłumienie impulsów zakłócających
Wyjścia zabezpieczone przed przetężeniami i zwarciami
Klasa ochrony III
Masa 252 g
Szyba przednia PMMA
Wydajność
Zasięg maksymalny 6 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 4 m
Czas skanowania 0,9 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g, 16 ms, DIN EN 60068-2-27
Odporność na drgania 10-150 Hz 0.5 mm, IEC 60068-2-6
EMC EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
Odporność na światło zewnętrzne Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C