SLG25S-080FAR21D40 - 1120536
Kurtyna pomiarowa SICK, optyczny wylot Flat, odstęp między wiązkami 25 mm, wysokość pola 800 mm, zasięg do 3,5 m, IO-Link, Push-Pull PNP/NPN, IP65/IP67, detekcja obiektów ?30 mm.
SLG25S-080FAR21D40 - 1120536
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, SLG-2, SLG25S-080FAR21D40, Optyczny wylot światła: Flat, Odstęp miedzy wiązkami: 25 mm, Zasięg roboczy: 3,5 m, Wysokość pola detekcji: 800 mm, Długość przewodu: 150 mm
Cechy
W zakresie dostawy 1 × nadajnik
1 × odbiornik
1 × instrukcja szybkiego uruchomienia
1 x wskazówka bezpieczeństwa
Zasada działania Nadajnik/odbiornik
Zasięg wykrywania
Wartości graniczne 440 mm ... 4.900 mm
Wiązka równoległa (zalecany) 440 mm ... 3.500 mm
9 x wiązka krzyżowa (zalecany) 630 mm ... 3.500 mm
Strefa martwa
Odległość 1. wiązki świetlnej do krawędzi przedniej obudowy (strona przyłącza) 4,6 mm
Odległość ostatniej wiązki świetlnej do krawędzi przedniej obudowy (strona górna) 19,6 mm
Wysokość pola detekcji 800 mm
Odstęp miedzy wiązkami 25 mm
Optyczny wylot światła Flat
Zdolność detekcji
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO), wiązka równoległa 30 mm
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO), 9 x wiązka krzyżowa ≥ 11,5 mm
Najmniejsza szerokość obiektu (MOW), 9 x wiązka krzyżowa 21 %
Ustawienie fabryczne
Funkcja wiązki 9 x wiązka krzyżowa
Pin 2 (MF) Wejście uczenia (Teach-in)
Pin 4 (OUT) Wyjście detekcji obiektów = „HIGH”
IO-Link (dane procesowe) QL/Qint Status, System status, Beam status
Uczenie (Teach-in) (ustawienie domyślne) Samoczynne uczenie (Teach-in)
Rodzaj ustawiania
IO-Link Do ustawiania parametrów czujnika oraz funkcji Smart Task
Wiązka transmisyjna
Nadajnik światła LED
Rodzaj światła Światło podczerwone
Liczba wiązek 32
Parametry LED
Referencja normatywna EN 62471:2008-09 | IEC 62471:2006, modyfikowane
Oznaczenie grupy ryzyka LED Dowolna grupa
Długość fali 850 nm
Średnia trwałość użytkowa Średnia żywotność 100 000 godz. przy TU = +25 °C
Czas
Czas inicjalizacji 0,4 s ... 2 s
Czas uczenia (Teach-in) 0,75 s ... 50 s
Czas skanowania, wiązka równoległa 2,1 ms
Czas skanowania, wiązka krzyżowa 4,1 ms
Powtarzalność, wiązka równoległa 2,1 ms
Powtarzalność, wiązka krzyżowa 6,2 ms
Minimalny czas przebywania, wiązka równoległa 4,1 ms
Minimalny czas przebywania, wiązka krzyżowa 8,2 ms
Maks. czas odpowiedzi, wiązka równoległa 6,4 ms
Maks. czas odpowiedzi, wiązka krzyżowa 12,4 ms
Rodzaj synchronizacji Optycznie (2 wiązki świetlne)
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych COM3 (230,4 kBaud)
Czas cyklu 2,3 ms
Długość danych procesowych 32 Byte
Maksymalna długość przewodu 20 m
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 18 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 1,3 Vss
Pobór mocy
Nadajnik ≤ 37,4 mA
Odbiornik ≤ 58,2 mA
Wyjście cyfrowe
Liczba 2
Rodzaj Push-Pull: PNP/NPN
Wyjście napięcia sygnału HIGH/LOW UB-3 V/<3 V
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Prąd wyjściowy Imaks. 100 mA
Prąd wyjściowy, reszta < 0,5 mA
Wejście cyfrowe
Liczba 1
Wejście napięcia sygnału HIGH/LOW >15 V/<5 V
Klasa ochrony III
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Wyjście Q chronione przed zwarciem
Wyjścia zabezpieczone przed przetężeniami i zwarciami
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.)
Szerokość 11,8 mm
Wysokość 799,2 mm
Głębokość 24,1 mm
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12
Typ przyłącza – szczegóły
Średnica przewodu 3,4 mm
Przekrój poprzeczny przewodu 0,14 mm²
Długość przewodu 150 mm
Materiał przewodu PVC
Materiał
Obudowa Aluminium
Tworzywo sztuczne
Szyba przednia PMMA
Masa 1.360 g
Ochrona przepięciowa (wymagana) 1
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP65
IP67
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C
Odporność na światło zewnętrzne Pośrednie: 50.000 lx
Odporność na wstrząsy 10 g, 16 ms, DIN EN 60068-2-27
Odporność na drgania 10-150 Hz 0.5 mm, IEC 60068-2-6
Wilgotność powietrza ≤ 96 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu)