SLG25S-120FBKA1K01 - 1108057
Kurtyna pomiarowa SICK, Flat, wysokość pola detekcji 1200 mm, 48 wiązek, odstęp 25 mm, zasięg roboczy 6,5 m, światło podczerwone, IP65/IP67, przewód 0,5 m.
SLG25S-120FBKA1K01 - 1108057
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, FlexChain, SLG25S-120FBKA1K01, Wersja urządzenia: FlexChain Guest, Optyczny wylot światła: Flat, Odstęp miedzy wiązkami: 25 mm, Zasięg roboczy: 6,5 m, Wysokość pola detekcji: 1.200 mm, Długość przewodu: 0,5 m
System kurtyny optycznej
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 30 mm
Odstęp miedzy wiązkami 25 mm
Optyczny wylot światła Flat
Liczba wiązek 48
Wysokość pola detekcji 1.200 mm
Obciążenie wyjściowe, pojemnościowe 100 nF
Obciążenie wyjściowe, indukcyjne 1 H
Czas inicjalizacji 1 s
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 11,8 mm x 1.199,2 mm x 24,1 mm
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, Przewód ze złączem żeńskim, M8, 4-pinowy, 0,5 m
Klasa ochrony III
Masa 676 g
Szyba przednia PMMA
Wydajność
Zasięg maksymalny 9,1 m
Zasięg minimalny ≥ 0 m
Zasięg roboczy 6,5 m
Czas skanowania 4 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy 10 g, 16 ms, DIN EN 60068-2-27
Odporność na drgania 10-150 Hz 0.5 mm, IEC 60068-2-6
EMC EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
Odporność na światło zewnętrzne Pośrednie: 50.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C