M3K 330-11Y-M20 - 131168054
Wyłącznik pozycyjny Schmersal, obudowa metalowa, dźwignia kątowa z rolką 20 mm, IP65, działanie migowe, 1xNO+1xNC, napięcie izolacji 500V, temperatura pracy -30...+90°C, szerokość 58 mm.
M3K 330-11Y-M20 - 131168054
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry M3K 330-11Y-M20 131168054
  • Głowicę można obracaćo 4 x 90°
  • Obudowa metalowa
  • Aktywacja od dołu równolegle do wyłącznika, dlatego nadaje się tylko do małych obudów
  • długa żywotność
  • 40 mm x 76 mm x 40 mm ( Trzpień z kulką z przodu)
  • odpowiednie dla niskich prędkości najazdu
  • 1 Wlot kablowy M 20 x 1.5
  • pozbawiony silikonu
  • szeroko stosowane w elektrowniach
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu M3K 330-11Y-M20
Numer artykułu (Numer katalogowy) 131168054
EAN (European Article Number) 8905236107184
eCl@ss number, version 12.0 27-27-06-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-06-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-06-01
ETIM number, version 7.0 EC000030
ETIM number, version 6.0 EC000030
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN IEC 60947-5-1
Zasada działania mechaniczne
Kształt popychacza Rolka
Materiał obudowy Odlew ciśnieniowy z metalu lekkiego, lakierowany
Materiał powłoki obudowy malowane
Ciężar brutto 232 g
Dane ogólne - właściwości
Liczba zestyków NC 1
Liczba zestyków NO 1
Klasyfikacja bezpieczeństwa - Wyjścia bezpieczne
B10D Zestyk normalnie zamknięty (NC) 20 000 000 operacji
Dane mechaniczne
Element aktywujący Dźwignia z rolką kątowa
Materiał rolki Tworzywo
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 30 000 000 operacji
Rozwarcie styków 2 x 0,5 mm
Szybkość najazdu, minimalne 1 mm/min
Powtarzalność punktów przełączania 0,02 mm
Mechanical data - Connection technique
Konektor Połączenie śrubowe M20 x 1.5
Przekrój kabla, minimalne 1,5 mm2
Przekrój kabla, maksimum 2,5 mm2
Przekrój żyły 13 AWG
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 40 mm
Szerokość czujnika 58 mm
Wysokość czujnika 121,5 mm
Szerokość rolki 8,5 mm
Średnica rolki 20 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP65
Ambient temperature -30 ... +90 °C
odporność na uderzenie 50 g / 6 ms
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 500 V
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 6 A
Kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Kategoria użytkowania AC-15 2,5 A