RST16-1-AD10 - 103038306
Aktywator do czujników bezpieczeństwa Schmersal, montaż przód, tworzywo, 16x60x6,8 mm, zgodny z AS-Interface, kompatybilny z RSS36 AS/RSS260 AS.
RST16-1-AD10 - 103038306
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry RST16-1-AD10 103038306
  • Aktywacja od frontu, od kierunku montażu
  • Płaska budowa
  • Montażowe 2 x M5
  • AS interface
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu RST16-1-AD10
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103038306
EAN (European Article Number) 4030661545219
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-06
eCl@ss number, version 11.0 27-27-24-04
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-24-04
ETIM number, version 7.0 EC001487
ETIM number, version 6.0 EC001487
Informacja dodatkowa (Klucz zamówieniowy) Uwaga: Czujnik i aktywator należy zamawiać osobno.
Właściwości ogólne
Materiał aktywatora Tworzywo
Ciężar brutto 9 g
Dane mechaniczne
Obszar aktywny przód
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość aktywatora 16 mm
Szerokość aktywatora 60 mm
Wysokość aktywatora 6,8 mm