MM12-45APS-ZCKS01 - 1050342
Magnetyczny czujnik SICK, zasięg do 45 mm, wyjście PNP NO, gwint M12, wtyk M12, metalowa obudowa, IP67, napięcie 10–30 VDC, zakres temp. -25°C...+75°C, częstotliwość 1 kHz.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki magnetyczne, MME, MM12-45APS-ZCKS01, Zasięg Sn: 45 mm, Wyjście przełączające: PNP, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Materiał obudowy: Metal, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Korpus | Metryczne | |
| Kształt obudowy | Korpus krótki | |
| Rozmiar gwintu | M12 x 1 | |
| Średnica | Ø 12 mm | |
| Zasięg Sn | 0 mm ... 45 mm | |
| Zasięg gwarantowany Sa | 36,45 mm | |
| Nominalna czułość progowa | 1 mT | |
| Częstotliwość przełączania | 1.000 Hz | |
| Typ przyłącza | Wtyk M12, 4-pinowy | |
| Wyjście przełączające | PNP | |
| Wyjście przełączające – szczegóły | PNP | |
| Funkcja wyjścia | Styk normalnie otwarty | |
| Wykonanie elektryczne | DC 3-przewodowe | |
| Odchylenie pola magnetycznego | Osiowe | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Zakres dostawy | Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x) | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 10 % | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V | |
| Pobór prądu | 10 mA | |
| Czas opóźnienia przed zadziałaniem | ≤ 20 ms | |
| Histereza | 1 % ... 10 % | |
| Powtarzalność | ≤ 1 % | |
| Dryft temperaturowy (Sr) | ± 10 % | |
| EMC | Wg EN 60947-5-2 | |
| Prąd stały Ia | ≤ 200 mA | |
| Zabezpieczenie przed zamianą biegunów | Tak | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania | Tak | |
| Odporność na udary i drgania | 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –25 °C ... +75 °C | |
| Materiał obudowy | Metal, Mosiądz, niklowany | |
| Długość obudowy | 61 mm | |
| Maks. moment dokręcania | 15 Nm | |