MM12-60APS-ZCK - 1040070
Magnetyczny czujnik SICK, zasięg do 60 mm, wyjście PNP NO, M12, wtyk M12, metalowa obudowa, IP67, napięcie 10–30 VDC, częstotliwość 1 kHz, temperatura -25°C...+75°C.
MM12-60APS-ZCK - 1040070
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki magnetyczne, MME, MM12-60APS-ZCK, Zasięg Sn: 60 mm, Wyjście przełączające: PNP, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Materiał obudowy: Metal, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Korpus krótki
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 0 mm ... 60 mm
Zasięg gwarantowany Sa 48,6 mm
Nominalna czułość progowa 1 mT
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Odchylenie pola magnetycznego Osiowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Pobór prądu 10 mA
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 20 ms
Histereza 1 % ... 10 %
Powtarzalność ≤ 1 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Metal, Mosiądz, niklowany
Długość obudowy 46 mm
Użyteczna długość gwintu 28 mm
Maks. moment dokręcania 15 Nm
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.980 lat(a)
DCavg 0%