MM18-70ANS-ZCK - 1040073
Magnetyczny czujnik SICK, zasięg do 70 mm, wyjście NPN NO, gwint M18, wtyk M12, metalowa obudowa, IP67, 10–30 VDC, częstotliwość 5 kHz, temperatura -25°C...+75°C.
MM18-70ANS-ZCK - 1040073
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki magnetyczne, MME, MM18-70ANS-ZCK, Zasięg Sn: 70 mm, Wyjście przełączające: NPN, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Materiał obudowy: Metal, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Korpus krótki
Rozmiar gwintu M18 x 1
Średnica Ø 18 mm
Zasięg Sn 0 mm ... 70 mm
Zasięg gwarantowany Sa 56,7 mm
Nominalna czułość progowa 0,7 mT
Częstotliwość przełączania 5.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Odchylenie pola magnetycznego Osiowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Pobór prądu 10 mA
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 20 ms
Histereza 1 % ... 10 %
Powtarzalność ≤ 1 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Metal, Mosiądz, niklowany
Długość obudowy 50 mm
Użyteczna długość gwintu 32 mm
Maks. moment dokręcania 40 Nm
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.980 lat(a)
DCavg 0%