MPS-025CLTQDS01 - 1111002
Czujnik do siłowników SICK, analogowy z IO-Link, przewód M12 4-biegunowy 0,6 m, zakres pomiarowy 25 mm, powtarzalność 0,1 mm, rozdzielczość ? 50 µm, IP67, funkcja Teach-in, wyjście 4–20 mA, Push-Pull.
MPS-025CLTQDS01 - 1111002
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Czujniki do siłowników, MPS-C, MPS-025CLTQDS01, Typ przyłącza: Przewód z wtykiem, M12, 4-biegunowy, ze złączem radełkowanym, 0,6 m, Funkcja wyjścia: Analogowy, IO-Link, Zakres pomiarowy: 25 mm, Smart Sensor: Enhanced Sensing, Efficient Communication, Diagnostyka, Interfejs komunikacyjny: IO-Link
Cechy
Budowa cylindryczna Rowek ceowy
Budowa siłownika z adapterem Siłownik okrągły
Siłowniki profilowe i siłowniki ze szpilkami ściągającymi
Szyna SMC CDQ2
Szyna SMC ECDQ2
Zakres pomiarowy 25 mm
Długość obudowy 41 mm
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Funkcja wyjścia Analogowy, IO-Link
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Wyjście analogowe (napięcie) 0 V ... 10 V
Wyjście analogowe (prąd) 4 mA ... 20 mA
Stopień ochrony IP67
Rodzaj ustawiania
Panel obsługowy uczenia (Teach-in) Uczenie wyjść analogowych
Wybór wyjścia prądowego/wyjścia napięcia
Odwrócenie wyjścia analogowego
Uczenie cyfrowych wyjść przełączających
IO-Link Uczenie 4 punktów przełączających
Konfiguracja styku 2 (0 V–10 V, 4 mA – 20 mA)