MPS-G50CSH55D31DZZ - 1127844
Magnetyczny czujnik położenia SICK ze złączem M8, zakres pomiarowy 50 mm, wyjście IO-Link, powtarzalność 0,05 mm, rozdzielczość 0,01 mm, Teach-in, obudowa PA, IP67, wskaźnik LED.
MPS-G50CSH55D31DZZ - 1127844
Opisy produktu
Czujniki do siłowników, MPS-G, MPS-G50CSH55D31DZZ, Typ przyłącza: Przewód z wtykiem, M8, 4-biegunowy, ze złączem radełkowanym, 0,5 m, Funkcja wyjścia: IO-Link, Zakres pomiarowy: 50 mm, Zalecany producent rowka: SMC, Schunk, PHD, Bimba, Funkcjonalność diagnostyczna: Diagnostyka elementu wykonawczego, Smart Sensor: Enhanced Sensing, Efficient Communication, Diagnostyka, Interfejs komunikacyjny: IO-Link
Cechy
Budowa cylindryczna Rowek ceowy
Zalecany producent rowka SMC, Schunk, PHD, Bimba
Zakres detekcji 0 mm ... 50 mm
Budowa siłownika z adapterem Siłownik z rowkiem T
Siłownik okrągły
Siłowniki profilowe i siłowniki ze szpilkami ściągającymi
Zakres pomiarowy 50 mm
Długość obudowy 25 mm