MZC1-2V2DS-KUA - 1086137
Magnetyczny czujnik do siłownika SICK, DC 2-przewodowy, przewód 2-żyłowy 3 m, IP68, histereza ?0,8 mT, powtarzalność ?0,1 mT, prąd obciążenia ?40 mA, zakres pracy -30°C do +80°C.
MZC1-2V2DS-KUA - 1086137
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Cechy
Budowa cylindryczna Rowek ceowy
Budowa siłownika z adapterem Szyna SMC CDQ2
Szyna SMC ECDQ2
Siłownik okrągły
Siłowniki profilowe i siłowniki ze szpilkami ściągającymi
Długość obudowy 23,7 mm
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Wykonanie elektryczne DC 2-przewodowe
Stopień ochrony IP68
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Pobór prądu 0,8 mA, bez obciążenia
Spadek napięcia ≤ 4 V
Prąd stały Ia ≤ 40 mA
Klasa ochrony III
Czułość progowa stand. 2,2 mT
Droga przemieszczenia stand. 4 mm
Histereza stand. ≤ 0,8 mT
Powtarzalność ≤ 0,1 mT
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Wskaźnik LED stanu przełączania Tak
Funkcja uczenia Teach-in Nie
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +80 °C
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
EMC Wg EN 60947-5-2
Typ przyłącza Przewód, 2-żyłowy, ze zdjętym płaszczem, 3 m
Typ przyłącza – szczegóły
Przekrój poprzeczny przewodu 0,09 mm²
Średnica przewodu Ø 2,2 mm
Promień gięcia Przy nieruchomym ułożeniu przewodu > 2 x średnica przewodu
W stanie ruchomym > 5 x średnica przewodu
Wyprowadzenie przewodu Osiowe
Materiał
Obudowa Tworzywo sztuczne
Przewód PUR
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.992 lat(a)
DCavg 0 %