MZC1-2V2PS-KQ0 - 1059736
Magnetyczny czujnik do siłownika SICK, przewód z wtykiem M12 3-pin 0,3 m, wyjście NO PNP, IP68, zasilanie 10–30 V DC, wskaźnik LED, zakres pracy -30°C do +80°C.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Budowa cylindryczna | Rowek ceowy | |
| Długość obudowy | 23,7 mm | |
| Wyjście przełączające | PNP | |
| Częstotliwość przełączania | 1.000 Hz | |
| Funkcja wyjścia | Styk normalnie otwarty | |
| Wykonanie elektryczne | DC 3-przewodowe | |
| Stopień ochrony | IP68 | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Pobór prądu | 8 mA, bez obciążenia | |
| Spadek napięcia | ≤ 2,5 V | |
| Prąd stały Ia | ≤ 100 mA | |
| Klasa ochrony | III | |
| Czułość progowa stand. | 2,2 mT | |
| Droga przemieszczenia stand. | 4 mm | |
| Histereza stand. | ≤ 0,8 mT | |
| Powtarzalność | ≤ 0,1 mT | |
| Zabezpieczenie przed zamianą biegunów | Tak | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Wskaźnik LED stanu przełączania | Tak | |
| Funkcja uczenia Teach-in | Nie | |
| Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania | Tak | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –30 °C ... +80 °C | |
| Odporność na udary i drgania | 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm | |
| EMC | Wg EN 60947-5-2 | |
| Typ przyłącza – szczegóły | ||
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0,09 mm² | |
| Średnica przewodu | Ø 2,2 mm | |
| Narażanie na skręcanie | ± 270° / 0,1 m | |
| Cykle skręcania | 300.000 | |
| Cykle prowadników przewodów | 5.000.000 | |
| Wyprowadzenie przewodu | Osiowe | |
| Materiał | ||
| Obudowa | Tworzywo sztuczne | |
| Przewód | PUR | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 2.461 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |