MZC1-2V2PSAKQ0 - 1079048
Czujnik do siłowników SICK z IO-Link, wyjście NO, przewód z wtykiem M12 3-pinowym 0,3 m, zasilanie 10–30 V DC, obudowa 23,7 mm, histereza ? 0,8 mT, droga przemieszczenia 4 mm, stopień ochrony IP68.
MZC1-2V2PSAKQ0 - 1079048
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Cechy
Budowa cylindryczna Rowek ceowy
Budowa siłownika z adapterem Szyna SMC CDQ2
Szyna SMC ECDQ2
Siłownik okrągły
Siłowniki profilowe i siłowniki ze szpilkami ściągającymi
Długość obudowy 23,7 mm
Wyjście przełączające PNP
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty, IO-Link
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP68
Rodzaj ustawiania
IO-Link Styk rozwierny albo zwierny
Opóźnienie włączenia lub wyłączenia (do 1,6 sekundy)
Cechy szczególne Optyczny wskaźnik regulacji/LED (żółty)
Dioda LED wskazująca działanie czujnika (zielona)
Temperatura wewnątrz obudowy (przy użyciu IO-Link)
Funkcja zliczania (przy użyciu IO-Link)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Pobór prądu 8 mA, bez obciążenia
Spadek napięcia ≤ 2,5 V
Prąd stały Ia ≤ 100 mA
Klasa ochrony III
Czułość progowa stand. 2,2 mT
Droga przemieszczenia stand. 4 mm
Histereza stand. ≤ 0,8 mT
Powtarzalność ≤ 0,1 mT
Zabezpieczenie przed zamianą biegunów Tak
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Wskaźnik LED stanu przełączania Tak
Funkcja uczenia Teach-in Nie
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +80 °C
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
EMC Wg EN 60947-5-2
Typ przyłącza – szczegóły
Przekrój poprzeczny przewodu 0,09 mm²
Średnica przewodu Ø 2,2 mm
Promień gięcia Przy nieruchomym ułożeniu przewodu > 2 x średnica przewodu
W stanie ruchomym > 5 x średnica przewodu
Narażanie na skręcanie ± 270° / 0,1 m
Cykle skręcania 300.000
Cykle prowadników przewodów 5.000.000
Parametry prowadników przewodów Prędkość przesuwania maks. 3 m/s
Przyspieszenie maks. 10 m/s²
Cykle zginania w prowadniku przewodów min. 5 mln
Wyprowadzenie przewodu Osiowe
Materiał
Obudowa Tworzywo sztuczne
Przewód PUR
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.428 lat(a)
DCavg 0 %