SRB031MC-24V/1,1SEC - 101190685
Przekaźnik bezpieczeństwa Schmersal, 3 zestyki bezpieczeństwa STOP 1, 1 wyjście sygnalizacyjne, napięcie pracy 24VAC/24VDC, opóźnienie wyłączenia 0,4-1,5 s, montaż na szynie DIN, wykrywanie zwarcia, funkcja auto-reset, IP40.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry SRB031MC-24V/1,1SEC 101190685
  • Nadaje się do przetwarzania sygnałów styków bezpotencjałowych
  • Opóźnienie zwolnienia przekaźnika można ustawić w przedziale od 0,4 do 1,5 s
  • 3 zestyki bezpieczeństwa, STOP 1
  • 1 Wyjście sygnalizacyjne
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu SRB031MC-24V/1,1SEC
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101190685
EAN (European Article Number) 4250116202256
eCl@ss number, version 12.0 27-37-18-19
eCl@ss number, version 11.0 27-37-18-19
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-37-18-19
ETIM number, version 7.0 EC001449
ETIM number, version 6.0 EC001449
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Niesprzyjające warunki klimatyczne EN 60068-2-78
Materiał obudowy Tworzywo, Tworzywo termoplastyczne wzmocnione włóknem szklanym, obudowa wentylowana
Ciężar brutto 250 g
Dane ogólne - właściwości
Bezpiecznik elektroniczny Tak
Wykrywanie zerwania przewodu Tak
Wykrywanie zwarcia Tak
Wejście uruchamiania Tak
Obwód sprzężenia zwrotnego Tak
Funkcja automatycznego resetu Tak
Wykrywanie zwarcia doziemnego Tak
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Liczba diod LED 4
Liczba zestyków NC 2
Liczba zestyków bezpieczeństwa 3
Liczba wyjść sygnalizacyjnych 1
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1,EN IEC 61508
Kategoria zatrzymania 0,1
Klasyfikacja - wyjścia przekaźnikowe
Performance Level, stop 1, up to d
Kategoria, Stop 1 3
Diagnostic Coverage (DC) Level, Stop 1 > 60
Wartość PFH, Stop 1 2,00 x 10?7 /h
Safety Integrity Level (SIL), Stop 0 3
Żywotność 20 Rok(lata)
Common Cause Failure (CCF), minimum 65
Dane mechaniczne
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 10 000 000 operacji
Montaż montaż na standardowej szynie DIN wg EN 60715
Mechanical data - Connection technique
Oznaczenia przyłączy IEC/EN 60947-1
Konektor sztywny lub elastyczny,Połączenie śrubowe M20 x 1.5
Przekrój kabla, minimalne 0,25 mm2
Przekrój kabla, maksimum 2,5 mm2
Moment dokręcania zacisków 0,6 Nm
Dane mechaniczne - Wymiary
Szerokość 22,5 mm
Wysokość 100 mm
Głębokość 121 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony obudowy IP40
Stopień ochrony miejsca instalacji IP54
Stopień ochrony zacisków lub przyłączy IP20
Ambient temperature -25 ... +60 °C
Storage and transport temperature -40 ... +85 °C
Wytrzymałość zmęczeniowa wg EN 60068-2-6 10 ... 55 Hz, amplituda 0,35 mm
odporność na uderzenie 30 g / 11 ms
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Kategoria przepięcia III
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60664-1 2
Dane elektryczne
Zakres częstotliwości 50 Hz,60 Hz
Operating voltage 24 VAC -15 % / +10 %<br>24 VDC -15 % / +20 %
Ripple voltage 10 %
Rated operating voltage 24 VAC
Rated operating voltage 24 VDC
Znamionowe napięcie AC dla sterowników, 50 Hz, minimalne 20,4 VAC
Znamionowe napięcie AC dla sterowników, 50 Hz, maksimum 26,4 VAC
Znamionowe napięcie AC dla sterowników, 60 Hz, minimalne 20,4 VAC
Znamionowe napięcie AC dla sterowników, 60 Hz, maksimum 26,4 VAC
Znamionowe napięcie zasilające sterowania dla DC, minimum 20,4 VDC
Znamionowe napięcie zasilające sterowania dla DC, maksimum 28,8 VDC
Elektryczny pobór mocy 2 W
Elektryczny pobór mocy 4,9 VA
Rezystancja zestyków, maksimum 0,1 Ω
Uwaga (Rezystancja nowych zestyków) w nowym stanie
Opóźnienie wyłączania w przypadku awarii zasilania, typowe 1 100 ms
Opóźnienie wyłączania w przypadku zatrzymania awaryjnego, typ. 1 100 ms
Opóźnienie włączenia przy automatycznym uruchomieniu, typowe 100 ms
Opóźnienie włączenia w przypadku RESETU, typowe 100 ms
Materiał zestyków, elektrycznych AgSn0, Ag-Ni, samoczyszczący, wymuszone prowadzenie
Dane elektryczne - bezpieczne wyjścia przekaźnikowe
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 6 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 6 A
Zdolność przełączania, minimum 10 VDC
Zdolność przełączania, minimum 10 mA
Zdolność przełączania, maksimum 250 VAC
Zdolność przełączania, maksimum 8 A
Dane elektryczne - wejścia cyfrowe
Rezystancja, maksimum 40 Ω
Dane elektryczne - wyjścia przekaźnikowe (Piny pomocnicze)
Zdolność przełączania, maksimum 24 VDC
Zdolność przełączania, maksimum 2 A