BCC A314-0000-10-003-VX44W6-100 - BCC090Z
Przewód przyłączeniowy z jednostronnym złączem, przyłącze 7/8"-żeńskie, prosta, 4-stykowe, przewód PVC Żółty, 10 m, liczba żył 4, przekrój przewodu 16 AWG, napięcie robocze 300 VDC / 300 VAC
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Przyłącze 7/8"-żeńskie, prosta, 4-stykowe
Przewód PVC Żółty, 10 m
Liczba żył 4
Przekrój przewodu 16 AWG
Temperatura przewodu, ułożony na stałe -40...105 °C
Napięcie robocze Ub 300 VDC / 300 VAC
Prąd znamionowy (40°C) 10.0 A