BCC A324-0000-10-003-VX44W6-010 - BCC096F
Przewód przyłączeniowy z jednostronnym złączem, przyłącze 7/8"-żeńskie, kątowa, 4-stykowe, przewód PVC Żółty, 1 m, liczba żył 4, przekrój przewodu 16 AWG, napięcie robocze 300 VDC / 300 VAC
Opisy produktu
Przyłącze 7/8"-żeńskie, kątowa, 4-stykowe
Przewód PVC Żółty, 1 m
Liczba żył 4
Przekrój przewodu 16 AWG
Temperatura przewodu, ułożony na stałe -40...105 °C
Napięcie robocze Ub 300 VDC / 300 VAC
Prąd znamionowy (40°C) 10.0 A