BCC A325-0000-10-063-PX05A5-075 - BCC0CPN
Przewód przyłączeniowy z jednostronnym złączem, przyłącze 7/8"-żeńskie, kątowa, 5-stykowe, przewód PUR czarny, 7.5 m, Wersja nadająca się do prowadników kablowych, liczba żył 5, przekrój przewodu 1.5 mm2, napięcie robocze 300 VDC / 300 VAC
Opisy produktu
Przyłącze 7/8"-żeńskie, kątowa, 5-stykowe
Wyjście przełączające antywalentny
Przewód PUR czarny, 7.5 m, Wersja nadająca się do prowadników kablowych
Liczba żył 5
Przekrój przewodu 1.5 mm2
Temperatura przewodu, ułożony na stałe -50...80 °C
Temperatura przewodu, elastyczne ułożenie -20...80 °C
Napięcie robocze Ub 300 VDC / 300 VAC
Prąd znamionowy (40°C) 10.0 A