BCC M418-0000-2A-044-PX0825-030 - BCC0JPU
Przewód przyłączeniowy z jednostronnym złączem, przyłącze M12x1-męskie, prosta, 8-stykowe, A-kodowany, przewód PUR czarny, 3 m, Wersja nadająca się do prowadników kablowych, liczba żył 8, przekrój przewodu 0.25 mm2, napięcie robocze 30 VDC / 30 VAC
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Przyłącze M12x1-Męski, prosta, 8-stykowe, A-kodowany
Przewód PUR czarny, 3 m, Wersja nadająca się do prowadników kablowych
Liczba żył 8
Przekrój przewodu 0.25 mm2
Temperatura przewodu, ułożony na stałe -50...80 °C
Temperatura przewodu, elastyczne ułożenie -25...80 °C
Napięcie robocze Ub 30 VDC / 30 VAC
Prąd znamionowy (40°C) 2.0 A