BCC M61C-0000-10-065-PX0BP4-250 - BCC0H14
Przewód przyłączeniowy z jednostronnym złączem, przyłącze M23x1-żeńskie, prosta, 12-stykowe, przewód PUR czarny, 25 m, Wersja nadająca się do prowadników kablowych, liczba żył 11, przekrój przewodu 0.50 mm2 + 1.0 mm2, napięcie robocze 250 VDC / 250 VAC
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Przyłącze M23x1-żeńskie, prosta, 12-stykowe
Przewód PUR czarny, 25 m, Wersja nadająca się do prowadników kablowych
Liczba żył 11
Przekrój przewodu 0.50 mm2 + 1.0 mm2
Temperatura przewodu, ułożony na stałe -50...80 °C
Temperatura przewodu, elastyczne ułożenie -25...80 °C
Napięcie robocze Ub 250 VDC / 250 VAC
Prąd znamionowy (40°C) 8.0 A