BCC S4B8-0000-1A-045-YX8825-020-C009 - BCC0JUZ
Przewód przyłączeniowy z jednostronnym złączem, przyłącze M12x1-żeńskie, prosta, 8-stykowe, A-kodowany, przewód TPE-V szary, 2 m, liczba żył 8, przekrój przewodu 0.25 mm2, napięcie robocze 30 VDC / 30 VAC
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Special characteristics Washdown
Przyłącze M12x1-żeńskie, prosta, 8-stykowe, A-kodowany
Przewód TPE-V szary, 2 m
Liczba żył 8
Przekrój przewodu 0.25 mm2
Temperatura przewodu, ułożony na stałe -50...105 °C
Temperatura przewodu, elastyczne ułożenie -25...105 °C
Napięcie robocze Ub 30 VDC / 30 VAC
Prąd znamionowy (40°C) 2.0 A