BCC W314-0000-10-003-SW0434-040 - BCC0K2L
Przewód przyłączeniowy z jednostronnym złączem, przyłącze M8x1-żeńskie, prosta, 4-stykowe, A-kodowany, przewód Silikon odporny na iskry spawalnicze czarny, 4 m, liczba żył 4, przekrój przewodu 0.34 mm2, napięcie robocze 60 VDC / 60 VAC
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Przyłącze M8x1-żeńskie, prosta, 4-stykowe, A-kodowany
Przewód Silikon odporny na iskry spawalnicze czarny, 4 m
Liczba żył 4
Przekrój przewodu 0.34 mm2
Temperatura przewodu, ułożony na stałe -40...200 °C
Temperatura przewodu, elastyczne ułożenie -25...200 °C
Napięcie robocze Ub 60 VDC / 60 VAC
Prąd znamionowy (40°C) 4.0 A