VBA-4E3A-G20-ZEL/M1L-P2 - 70130648
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AS-Interface I/O module VBA-4E3A-G20-ZEL/M1L-P2
- A/B node with extended addressing possibility for up to 62 nodes
- Wejścia dla czujników 3-przewodowych
- Wyjścia dla silników rolkowych DC (silniki bębnowe)
- Podłączenie silników i czujników poprzez złącza M8
- Konfigurowalne rampy start / stop
- Monitorowanie komunikacji
- Zasilanie wejść i wyjść z zewnętrznego napięcia pomocniczego
- Wyświetlacz funkcji dla magistrali, zewnętrznego napięcia pomocniczego, wejść i wyjść
- Metoda przebijania kabla pozłacanymi stykami
| Opis produktu |
|---|
| G20 motor control module for Interroll EC310, Interroll EC5000 24V AI, Rulmeca BL3, Itoh Denki PM500XK, Itoh Denki PM500XC |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Node type | A/B node | |
| Specyfikacja interfejsu AS | V3.0 | |
| Required gateway specification | ? V2.1 | |
| Profil | S-7.A.E | |
| IO code | 7 | |
| ID code | A | |
| ID1 code | 6 | |
| ID2 code | E | |
| Numer pliku UL | E223772 „Do użytku tylko w aplikacjach NFPA 79” | |
| MTBF | 98 a | |
| Kompatybilne silniki rolkowe | Interroll EC310, Interroll EC5000 24V AI (20W / 35W / 50W), Rulmeca BL3, Itoh Denki PM500XK, Itoh Denki PM500XC | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| LED ERR | Błąd silnika: 2 diody LED żółte | |
| LED IN | stan przełączania (wejście); 2 żółte diody LED | |
| BEZPIECZNIK LED | Zasilacz silnika; 2 zielone diody LED | |
| LED DIR | Kierunek obrotów silnika; żółta dioda LED | |
| LED MOT | Silnik aktywny; 2 żółte diody LED | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie pomocnicze (wyjście) | 18 ... 30 VDC PELV | |
| Znamionowe napięcie robocze | 26,5 ... 31,6 V z AS-Interface | |
| Znamionowy prąd roboczy | ≤ 35 mA | |
| Wejście | ||
| Numer / typ | 2 wejścia dla czujników 3-przewodowych (PNP), DC | |
| Zasilanie | od zewnętrznego napięcia pomocniczego U AUX | |
| Prąd ładowania | 500 mA, przeciążenie i zabezpieczone przed zwarciem | |
| Prąd wejściowy | ≤ 8 mA (ograniczone wewnętrznie) | |
| Punkt przełączania | zgodny z DIN EN 61131-2 0 (nie tłumiony) ≤ 0,5 mA 1 (tłumiony) ? 2,0 mA |
| Opóźnienie sygnału | < 1 ms (wejście / interfejs AS) | |
| Filtr wejściowy | 2 ms | |
| Wyjście | ||
| Numer / typ | 2 wyjścia dla silników rolkowych DC (MOT1, MOT2) | |
| Prąd | 3.5 A continuous current , 5 A (<2 s) , max. 7.5 A (<0,3 s) per motor | |
| Ochrona przed przeładowaniem | Fuse 5 A, I2t = 53.7 A2s per motor | |
| Sygnał prędkości | 1,4… 13 V przy bez obciążenia R i = 5,6 kΩ, R LOAD ? 35 kΩ Sterowanie za pomocą parametru P2: 0 |
| Sygnał kierunku obrotu | Wyłączone / ? (U AUX - 1,0 V) przy bez obciążenia R i = 5,6 kΩ, R LOAD ? 5 kΩ < br> Bit danych AS-Interface D2 = 0: U D = Off |
| Usterka silnika | Wejście cyfrowe NPN, U 0 = 3,3 V, R i = 52 kΩ 0 (bez błędu) ? 40 µA 1 (błąd) ≤ 30 µA |