OMD10M-R2300-B23-V1V1D-4S - 70159636
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry 3-D LiDAR sensor OMD10M-R2300-B23-V1V1D-4S
- Wysoka rozdzielczość kątowa
- Może być ustawiony za pomocą zintegrowanego lasera pilotowego
- Metoda pomiaru PRT (technologia impulsowania)
- Kompaktowa konstrukcja
- High pollution tolerance
| Opis produktu |
|---|
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zakres pomiaru | 0.2 ... 4 m (bk 10%) 0.2 ... 10 m (wh 90%) |
| Cel referencyjny | Kodak biały (90%) | |
| Źródło światła | Dioda laserowa | |
| Znamionowe parametry lasera | ||
| Klasa | PROMIENIOWANIE LASEROWE, NIE PRZESTRZEGAĆ SIĘ W WIĄZKĘ | |
| Klasa lasera | 1 | |
| Długość fali | Measuring laser infrared light 905 nm, Pilot laser red light 650 nm | |
| Długość impulsu | Measuring laser: 5.2 ns, Pilot laser: 1.1 µs | |
| Częstotliwość powtarzania | 90 kHz | |
| max. pulse energy | Measuring laser: < 81 nJ, Pilot laser: < 60 nJ | |
| Metoda pomiaru | Technologia pulsowania (PRT) | |
| Frame rate | 25 fps 12.5 fps |
| Częstotliwość skanowania | 100 s-1 50 s-1 |
| Scanning zone | 100° horizontal, 9° vertical | |
| Średnica plamki świetlnej | 25 mm x 100 mm at 10 m | |
| Limit światła otoczenia | 60000 Lux |
| Rozdzielczość | 1 mm | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 75 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | LED zielony | |
| Wskaźnik przepływu danych | Żółta dioda LED: aktywny ethernet Zielona dioda LED: łącze Ethernet |
| Wskaźnik funkcji | LED red: fault |
| Elementy sterujące | Żaden | |
| Wskaźnik parametryzacji | Żaden | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Sinusoida | 10% w ramach tolerancji podaży | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 300 mA / 24 V DC | |
| Pobór mocy | < 8 W | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | < 20 s | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | Szybki Ethernet | |
| Protokół | HTTP , UDP/IP | |
| Wejście wyjście | ||
| Rodzaj wejścia / wyjścia | Żaden | |
| Dostosowanie | ||
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Bezpieczeństwo lasera | EN 60825-1:2014 | |
| Dokładność pomiaru | ||
| Pomiar prędkości | 50000 measurements per second | |
| Hałas mierzonej wartości | typ. 30 mm , 1 sigma | |
| Rozdzielczość kąta | 0.1° at 12.5 Hz | |
| Absolutna dokładność | typ. ± 30 mm | |
| Powtórz dokładność | < 12 mm | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Klasa ochrony | III (napięcie robocze 50 V) | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -30 ... 50 ° C (-22 ... 122 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -30 ... 70 ° C (-22 ... 158 ° F) | |
| Wilgotność względna | 95%, bez kondensacji wilgoci | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 96 mm | |
| Wysokość obudowy | 57 mm | |
| Stopień ochrony | IP65 | |
| Materiał | ||
| Obudowa | ABS + PC | |
| Twarz optyczna | PC (poliwęglan) | |
| Masa | approx. 0.27 kg | |
| Moment dokręcania, śruby mocujące | 1.5 Nm | |
| Number of mounting holes | 4 , max. thread depth 9 mm | |