FX3-CPU130002 - 1043784
Moduł główny sterownika SICK Flexi Soft, RS-232, 2 złącza EFI, Flexi Link, IP20, PL e, SIL3, wtykowe zaciski sprężynowe, 24 V DC.
FX3-CPU130002 - 1043784
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (3 szt.)
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Cechy
Moduł Moduł główny
Rodzaj konfiguracji Za pomocą oprogramowania (Flexi Soft Designer)
Wskazówka Wtyczkę systemową należy zamówić oddzielnie! Szczegóły – patrz „Akcesoria”.
Zakres dostawy Moduł główny bez wtyczki systemowej
Wtyk zaciskowy ze sprężyną naciągową do interfejsu EFI
Instrukcja bezpieczeństwa
Instrukcja eksploatacji do pobrania
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa SIL 3 (IEC 61508)
Kategoria Kategoria 4 (EN ISO 13849)
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa PL e (EN ISO 13849)
PFHD (średnie prawdopodobieństwo niebezpiecznej awarii na godzinę) 1,69 x 10-9 (EN ISO 13849)
TM (okres użytkowania) 20 lat(a) (EN ISO 13849)
Interfejsy
Podłączenie systemu Wtyk systemowy
Liczba złączy EFI 2
Typ przyłącza Wtykowe zaciski sprężynowe
Interfejs konfiguracji i diagnostyki RS-232 (złącze żeńskie M8, 4-pinowe)
Instalacja elektryczna
Klasa ochrony III (EN 61140)
Rodzaj zasilania elektrycznego PELV lub SELV
Napięcie zasilania UV 24 V DC (16,8 V DC ... 30 V DC)
Wewnętrzny pobór mocy ≤ 2,5 W
Kategoria przepięciowa II (EN 61131-2)
Czas do załączenia ≤ 18 s
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 22,5 mm x 96,5 mm x 120,6 mm
Masa 119 g (± 5 %)
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP20 (EN 60529)
Temperatura otoczenia pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura składowania –25 °C ... +70 °C
Wilgotność powietrza ≤ 95 %, bez kondensacji