BFO 18A-XAE-MZG-30-3 - BFO0036
BFO 18A-XAE-MZG-30-3 - BFO0036
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Wersja Ø 6, optyka 90°
Urządzenie wzorcowe BFB M18M-011-P-S4
Typ materiału światłowodu Szkło
Długość przewodu L 3 m
Materiał płaszcza Stal nierdzewna
Zasięg 20 mm
Temperatura otoczenia -20...250 °C
Aktywna powierzchnia, światłowody Wiązka Ø 3.0 mm