LL3-LM37450 - 2073497
Przewód światłowodowy SICK, system odbiciowy, włókno szklane, długość 450 mm, płaski korpus, multifiber, płaszcz PVC, głowica aluminiowa, minimalna średnica obiektu 0,5 mm.
LL3-LM37450 - 2073497
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki światłowodowe, Przewód światłowodowy, LL3-LM37450, Zasada działania: System odbiciowy, Kształt głowicy światłowodowej: Płaski korpus, Odbicie 90°, Długość przewodu światłowodowego: 450 mm, Materiał, włókno: Szkło, Materiał, płaszcz: Tworzywo sztuczne, Materiał, głowica światłowodowa: Aluminium
Cechy
Typ urządzenia Przewód światłowodowy
Zasada działania System odbiciowy
Kształt głowicy światłowodowej Płaski korpus, Odbicie 90°
Minimalna średnica obiektu 0,5 mm
Głowica światłowodowa
Kąt rozproszenia 60°
Zintegrowana soczewka Nie
Głowica światłowodowa
Wylot światła Promieniowa
Światłowód
Długość przewodu światłowodowego 450 mm
Promień gięcia 20 mm
Dynamiczna elastyczność (robotyka) Nie
Średnica zewnętrzna, przyłącze przewodu światłowodowego 2,2 mm
Układ włókien Multifiber
Struktura rdzenia Multifiber
Materiał
Głowica światłowodowa Skrętka z metalu chromowanego
Płaszcz przewodu Polyvinylchlorid (PVC)
Włókno Szkło
Masa 34 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –10 °C ... +60 °C
Zasięgi z WLL180T
Tryb pracy 16 µs 50 mm
Tryb pracy 70 µs 160 mm
Tryb pracy 250 µs 230 mm
Tryb pracy 2 ms 290 mm
Tryb pracy 8 ms 310 mm
Zasięgi z GLL170
Tryb pracy 250 µs 84 mm
Zasięgi z GLL170T
Tryb pracy 50 µs 177 mm
Tryb pracy 250 µs 250 mm