PHA200-F200A-R2-T-5926 - 256962
Precyzyjny czujnik wizyjny pozycjonyjący otwór referencyjny, producent Pepperl + Fuchs, zasięg 200 mm, kontrolowany obszar 120 x 100 mm, zintegrowanie oświetlenie, zabezpieczenie filtrami polaryzacyjnymi, RS-232, Ethernet, PNP, temp. pracy -30 ... 60 °C
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Vision Sensor PHA200-F200A-R2-T-5926
- Duży zasięg przechwytywania
- Wysoki zasięg działania
- Zintegrowana kompensacja kontrastu
- Kompaktowa konstrukcja
- Zintegrowane oświetlenie
- Wykrywa położenie dziury indeksowej
| Opis produktu |
|---|
| Precyzyjne pozycjonowanie na otworze w obudowie 70 mm x 70 mm |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Źródło światła | LED | |
| Rodzaj światła | Zintegrowane oświetlenie LED (podczerwień) | |
| Rozmiar obiektu | Średnica otworu 13 mm | |
| Opóźnienie odpowiedzi | 100 ms | |
| Czytaj odległość | 200 mm | |
| Głębia ostrości | ± 50 mm | |
| Udar względny | -10 mm | |
| Zakres przechwytywania | max. 120 mm x 100 mm | |
| Nominalne oceny | ||
| Aparat fotograficzny | ||
| Rodzaj | CMOS , Global shutter | |
| Liczba pikseli | 752 x 480 pixels | |
| Skala szarości | 256 | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 65 a | |
| Czas misji (T M ) | 10 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Zielona dioda LED: Gotowy do pracy | |
| Wskaźnik funkcji | 4 x LED żółty: + X, -X, + Y, -Y | |
| Elementy sterujące | Żaden | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 24 V DC ± 15%, PELV | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | max. 250 mA | |
| Pobór mocy | 6 W. | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | szeregowy, RS 232 | |
| Szybkość transmisji | max. 115,2 kBit / s | |
| Długość kabla | max. 30 m | |
| Interfejs 1 | ||
| Typ interfejsu | Ethernet | |
| Protokół | TCP / IP | |
| Szybkość transmisji | 100 MBit / s | |
| Wejście | ||
| Napięcie wejściowe | do zastosowania zewnętrznego 24 V ± 15% PELV | |
| Numer / typ | Cycle stop, relative stroke | |
| Prąd wejściowy | 1.6 mA at 24 V | |
| Próg przełączania | niski: < 10 V, wysoki: > 15 V. | |
| Wyjście | ||
| Rodzaj przełączania | PNP, zabezpieczone przed zwarciem / przeciążeniem | |
| Wyjście sygnału | +X, -X, +Y, -Y | |
| Napięcie przełączania | 24 V. | |
| Prąd przełączania | max. 100 mA each output | |
| Dostosowanie | ||
| Odporność na wstrząsy | EN 60068-2-27: 2009 | |
| Odporność na wibrację | EN 60068-2-6: 2008 | |
| Emitowane zakłócenia | EN 61000-6-4:2007+A1:2011 | |
| Odporność na hałas | EN 61326-1:2013 | |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne | exempt group according EN 62471:2008 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Zgodność CE | CE | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura przechowywania | -30 ... 85 ° C (-22 ... 185 ° F) | |
| Wilgotność względna | 90%, bez kondensacji | |
| Odporność na wstrząsy | < 50 g | |
| Odporność na wibrację | < 3 G , 11 ... 200 Hz | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 70 mm | |
| Wysokość obudowy | 70 mm | |
| Głębokość obudowy | 50 mm | |