MH-BT-F07-M10 - 325622
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Mounting set MH-BT-F07-M10
- Prosty montaż
- Zgodny ze standardami
- Regulowana wysokość
- Regulowane przedłużenie wału
| Opis produktu |
|---|
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Wymiary | ||
| A | 34,5 mm | |
| B | 15 mm | |
| C | 64.5 mm | |
| D | 54 mm | |
| Ø D4 | 70 mm | |
| Ø D5 | 8.5 mm | |
| H. | 60 mm / 70 mm / 80 mm / 90 mm / 100 mm , ustawialny | |
| L | 60 mm | |
| M | 10 mm | |