BNS 819-D12-D12-100-10 - BNS00NL
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Wymiary 120 x 200 x 83 mm
Materiał obudowy Aluminium, Anodowane
Liczba pozycji przełączania 12x dach
Wersja Styk szybkosprawny
Zasada działania 1-12. Miejsce przełączania: Parametry mechaniczne
Prąd ciągły 1-12. Miejsce przełączania: 6 A
Znamionowe napięcie pracy Ue 1-12. Miejsce przełączania: 250 VAC
Montaż Pionowo
Kierunek najazdu wzdłuż, równolegle do powierzchni przykręcenia
Prędkość najazdu 1-12. Miejsce przełączania: 40 m/min
Rozstaw przełączników 12 mm
Rodzaj przyłącza 1-12. Miejsce przełączania: Przyłącze śrubowe
Temperatura otoczenia -5...85 °C