EX-TR 335-12Z-3G/D - 151187072
Wyłącznik pozycyjny Schmersal, metalowa obudowa IP67, strefy Ex 2/22, trzpień z rolką, wymiar 40,5x76x38 mm, połączenie M20, prąd 10A, napięcie izolacji 250VAC, trzy zestawy styków bezpieczeństwa.
EX-TR 335-12Z-3G/D - 151187072
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry EX-TR 335-12Z-3G/D 101187072
  • Ochrona przeciwwybuchowa dla stref ATEX 2 i 22
  • Obudowa metalowa
  • Dobra odporność na oleje i benzynę lakową
  • 40,5 mm x 76 mm x 38 mm
  • Głowicę można obracać o 4 x 90°
  • Szczegóły montażu wg EN 50041
  • 1 Wlot kablowy M 20 x 1.5
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu EX-TR 335-12Z-3G/D
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101187072
EAN (European Article Number) 4030661632285
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-26-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-26-01
ETIM number, version 7.0 EC000030
ETIM number, version 6.0 EC000030
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Ochrona przeciwwybuchowa
Ochrona przeciwwybuchowa: Przepisy EN IEC 60079-0,EN IEC 60079-15,EN 60079-31
Strefy ochrony przeciwwybuchowej 2,22
Kategoria ochrony przeciwwybuchowej 3G,3D
Deklaracja producenta ATEX Strefa 2 i 22
Właściwości ogólne
Obudowa Budowa znormalizowana
Typ napędu zgodnie z DIN EN 50041 C
Materiał obudowy Aluminium
Materiał powłoki obudowy malowane
Ciężar brutto 235 g
Dane ogólne - właściwości
Funkcje bezpieczeństwa Tak
Liczba zestyków pomocniczych 1
Liczba zestyków bezpieczeństwa 2
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja bezpieczeństwa - Wyjścia bezpieczne
B10D Zestyk normalnie zamknięty (NC) 20 000 000 operacji
Dane mechaniczne
Element aktywujący Trzpień z rolką
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 30 000 000 operacji
Energia uderzenia, maksimum 4 J
Siła przełączania, minimalne 17 N
Szybkość najazdu, maksimum 0,5 m/s
Uwaga (prędkość aktywacji) Prędkość najazdu przy kącie najazdu 30° w stosunku do osi wyłącznika
Uwaga (Czas przełączenia) Czasy przełączania zgodnie z prędkością aktywacji
Mechanical data - Connection technique
Konektor Połączenie śrubowe M20 x 1.5
Przekrój przewodu dławiczek, najmniejszy 7 mm
Przekrój przewodu dławiczek, maksimum 12 mm
Przekrój kabla, minimalne 0,75 mm2
Przekrój kabla, maksimum 2,5 mm2
Przekrój żyły 13 AWG
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 38 mm
Szerokość czujnika 40,5 mm
Wysokość czujnika 116,6 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -20 ... +60 °C
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 10 A
Kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Kategoria użytkowania AC-15 4 A
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 4 A