PS116-T20-L200-N200 - 103034828
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry PS116-T20-L200-N200 103034828
  • Technika szybkiego podłączania dzięki zaciskom przyłączeniowym obracanym o 45°
  • Przepust kablowy 1 x M20 x 1,5
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • z rolką z tworzywa sztucznego
  • Długość regulowana w krokach co 2 mm
  • Kąt dźwnigni ustawiany w krokach co 15°
  • Głowicę można obracać o 8 x 45°
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu PS116-T20-L200-N200
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103034828
EAN (European Article Number) 4030661536682
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-26-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-26-01
ETIM number, version 7.0 EC000030
ETIM number, version 6.0 EC000030
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN IEC 60947-5-1
Obudowa Budowa znormalizowana
Typ napędu zgodnie z DIN EN 50047 A
Obszar aktywny Metal
Ciężar brutto 247 g
Dane ogólne - właściwości
Liczba zestyków pomocniczych 2
Dane mechaniczne
Element aktywujący Dźwignia z rolką N200
Materiał rolki Tworzywo
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 10 000 000 operacji
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 40 N
Szybkość najazdu, minimalne 60 mm/min
Szybkość najazdu, maksimum 1 m/s
Moment aktywujący, minimalne 0,2 Nm
Moment wymuszonego rozwarcia 0,6 Nm
Mechanical data - Connection technique
Długość przewodu 2 m
Konektor Kabel podłączony fabrycznie,Kabel, 4-polowy
Przekrój żyły 0,5 mm<sup>2</sup>
Typ kabla LiYY
Przyłącze (mechaniczne) dół
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 16,6 mm
Szerokość czujnika 31 mm
Wysokość czujnika 139 mm
Średnica rolki 20 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP66,IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Ocena zabezpieczenia II
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 300 V
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60947-1 3
Dane elektryczne
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 400 A
Kategoria użytkowania AC-15 240 VAC
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 1,5 A