PS116-T20-ST-N200 - 103010065
PS116-T20-ST-N200 - 103010065
Opisy produktu
Najważniejsze parametry PS116-T20-ST-N200 103010065
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • z rolką z tworzywa sztucznego
  • Długość regulowana w krokach co 2 mm
  • Kąt dźwnigni ustawiany w krokach co 15°
  • Głowicę można obracać o 8 x 45°
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu PS116-T20-ST-N200
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103010065
EAN (European Article Number) 4030661471075
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-26-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-26-01
ETIM number, version 7.0 EC000030
ETIM number, version 6.0 EC000030
Obudowa Budowa znormalizowana
Typ napędu zgodnie z DIN EN 50047 A
Obszar aktywny Metal
Ciężar brutto 120 g
Dane mechaniczne
Element aktywujący Dźwignia z rolką N200
Szybkość najazdu, minimalne 60 mm/min
Szybkość najazdu, maksimum 1 m/s
Moment aktywujący, minimalne 0,2 Nm
Moment wymuszonego rozwarcia 0,6 Nm
Mechanical data - Connection technique
Pozycja przyłącza konektora Dół
Konektor Konektor M12, 4-polowy
Przekrój żyły 0,5 mm<sup>2</sup>
Przyłącze (mechaniczne) dół
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 16,6 mm
Szerokość czujnika 31 mm
Wysokość czujnika 139 mm
Średnica rolki 20 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP66,IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Ocena zabezpieczenia II
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 300 V
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60947-1 3
Dane elektryczne
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 400 A
Kategoria użytkowania AC-15 240 VAC
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 1,5 A