PS216-Z12-K250 - 103015016
Wyłącznik pozycyjny Schmersal, dźwignia kątowa, obudowa z tworzywa, styki migowe 1NO+2NC, prąd 10A/5A, IP66/IP67, żywotność mechaniczna 10 mln, temperatura pracy -30...+80°C.
PS216-Z12-K250 - 103015016
Opisy produktu
Najważniejsze parametry PS216-Z12-K250 103015016
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu PS216-Z12-K250
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103015016
EAN (European Article Number) 4030661501901
Ciężar brutto 190 g
Liczba zestyków pomocniczych 1
Liczba zestyków bezpieczeństwa 2
Element aktywujący Dźwignia kątowa K250
Umiejscowienie dławicy kablowej dół
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 10 000 000 operacji
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 40 N
Szybkość najazdu, minimalne 10 mm/min
Szybkość najazdu, maksimum 1 m/s
Tightening torque of the fixing screws 1,2 Nm
Przekrój kabla, maksimum 1,5 mm2
Tightening torque of electrical connection, minimum 0,6 Nm
Moment dokręcania przyłącza elektrycznego, maksimum 0,8 Nm
Uwaga (wpust kablowy) Settle length of the conductor: 5...6mm
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 32,5 mm
Szerokość czujnika 31 mm
Wysokość czujnika 107 mm
Średnica rolki 22 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP66,IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Ocena zabezpieczenia II
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60947-1 3
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 10 A,5 A
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 400 A
Kategoria użytkowania AC-15 240 VAC
Kategoria użytkowania AC-15 3 A
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 3 A