PS216L-Z11-K250 - 103027036
Wyłącznik pozycyjny Schmersal, dźwignia kątowa, styki migowe 1NO+1NC, obudowa ze szczelinami montażowymi, IP66/IP67, prąd 10A, temp. pracy -30...+80°C, żywotność 10 mln cykli.
PS216L-Z11-K250 - 103027036
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry PS216L-Z11-K250 103027036
  • Technika szybkiego podłączania dzięki zaciskom przyłączeniowym obracanym o 45°
  • Przepust kablowy 1 x M20 x 1,5
  • Obudowa z tworzywa sztucznego z odchylaną pokrywą zatrzaskową
  • Proste i szybkie przestawianie elementów aktywujących o 45°
  • Budowa zgodnie z EN 50047
  • Aktywacja od dołu równolegle do wyłącznika, dlatego nadaje się tylko do małych obudów
  • Dostępna wersja z diodami LED
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu PS216L-Z11-K250
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103027036
EAN (European Article Number) 4030661519067
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-26-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-26-01
ETIM number, version 7.0 EC000030
ETIM number, version 6.0 EC000030
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN IEC 60947-5-1
Obudowa Budowa znormalizowana
Typ napędu zgodnie z DIN EN 50047 e
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, wzmocnione włóknem szklanym
Ciężar brutto 75 g
Dane ogólne - właściwości
Funkcje bezpieczeństwa Tak
Liczba zestyków pomocniczych 1
Liczba zestyków bezpieczeństwa 1
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
B10D Normally-closed contact (NC) 20 000 000 operacji
Żywotność 20 Rok(lata)
Dane mechaniczne
Instrukcja montażu with slotted hole
Element aktywujący Dźwignia kątowa K250
Umiejscowienie dławicy kablowej dół
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 10 000 000 operacji
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 40 N
Szybkość najazdu, minimalne 10 mm/min
Szybkość najazdu, maksimum 1 m/s
Montaż Obudowa ze szczelinami montażowymi
Tightening torque of the fixing screws 1,2 Nm
Mechanical data - Connection technique
Konektor Połączenie śrubowe M20 x 1.5
Przekrój kabla, minimalne 0,34 mm2
Przekrój kabla, maksimum 1,5 mm2
Tightening torque of electrical connection, minimum 0,6 Nm
Moment dokręcania przyłącza elektrycznego, maksimum 0,8 Nm
Uwaga (wpust kablowy) Settle length of the conductor: 5...6mm
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 32,5 mm
Szerokość czujnika 31 mm
Wysokość czujnika 107 mm
Średnica rolki 22 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP66,IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Ocena zabezpieczenia II
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60947-1 3
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 10 A
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 400 A
Kategoria użytkowania AC-15 240 VAC
Kategoria użytkowania AC-15 3 A
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 3 A