PS226-Z12-K250 - 103015064
Wyłącznik pozycyjny Schmersal, obudowa z tworzywa, IP66/IP67, 1 NO + 2 NC, dźwignia kątowa, prąd 5 A, napięcie 250 V, temp. -30...+80°C, działanie migowe.
PS226-Z12-K250 - 103015064
Opisy produktu
Najważniejsze parametry PS226-Z12-K250 103015064
  • Przepust kablowy 2 x M20 x 1,5
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu PS226-Z12-K250
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103015064
EAN (European Article Number) 4030661501949
Ciężar brutto 90 g
Liczba zestyków pomocniczych 1
Liczba zestyków bezpieczeństwa 2
Szybkość najazdu, minimalne 10 mm/min
Szybkość najazdu, maksimum 1 m/s
Tightening torque of the fixing screws 1,2 Nm
Przekrój kabla, maksimum 1,5 mm2
Tightening torque of electrical connection, minimum 0,6 Nm
Moment dokręcania przyłącza elektrycznego, maksimum 0,8 Nm
Uwaga (wpust kablowy) Settle length of the conductor: 5...6mm
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 33 mm
Szerokość czujnika 59 mm
Wysokość czujnika 107 mm
Średnica rolki 22 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP66,IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Ocena zabezpieczenia II
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60947-1 3
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 5 A
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 400 A
Kategoria użytkowania AC-15 240 VAC
Kategoria użytkowania AC-15 3 A
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 3 A