PS315-Z12-N300-T - 103039349
Wyłącznik pozycyjny Schmersal, obudowa metalowa, dźwignia z rolką tworzywową, 1 NO + 2 NC, prąd 5 A, działanie migowe, IP66/IP67, śrubowe przyłącze, temp. pracy -40...+80°C, do bezpieczeństwa.
PS315-Z12-N300-T - 103039349
Opisy produktu
Najważniejsze parametry PS315-Z12-N300-T 103039349
  • Technika szybkiego podłączania dzięki zaciskom przyłączeniowym obracanym o 45°
  • Przepust kablowy 1 x M20 x 1,5
  • Obudowa metalowa
  • Proste i szybkie przestawianie elementów aktywujących o 45°
  • Budowa zgodnie z EN 50041
  • Kąt dźwnigni ustawiany w krokach co 15°
  • Długość regulowana w krokach co 2 mm
  • Dostępna wersja z diodami LED
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu PS315-Z12-N300-T
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103039349
EAN (European Article Number) 4030661550862
Obudowa Budowa znormalizowana
Typ napędu zgodnie z DIN EN 50041 A
Materiał obudowy Metal, Odlew ciśnieniowy cynkowy
Materiał powłoki obudowy malowane
Ciężar brutto 417 g
Dane ogólne - właściwości
Funkcje bezpieczeństwa Tak
Liczba zestyków pomocniczych 1
Liczba zestyków bezpieczeństwa 2
Dane mechaniczne
Element aktywujący Dźwignia z rolką N300
Materiał rolki Tworzywo
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 10 000 000 operacji
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 50 N
Szybkość najazdu, minimalne 10 mm/min
Szybkość najazdu, maksimum 1 m/s
Tightening torque of the fixing screws 2 Nm
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover 2,6 Nm
Mechanical data - Connection technique
Konektor Połączenie śrubowe M20 x 1.5
Przekrój kabla, minimalne 0,34 mm2
Przekrój kabla, maksimum 1,5 mm2
Tightening torque of electrical connection, minimum 0,6 Nm
Moment dokręcania przyłącza elektrycznego, maksimum 0,8 Nm
Uwaga (wpust kablowy) Settle length of the conductor: 5...6mm
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 37 mm
Szerokość czujnika 41 mm
Wysokość czujnika 168 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP66,IP67
Ambient temperature -40 ... +80 °C
Ocena zabezpieczenia I
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 300 V
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60947-1 3
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 5 A
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 400 A
Kategoria użytkowania AC-15 240 VAC
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 3 A