IQC21-30-EX SMART-DOME 50PCS - 262572
Nośnik danych RFID systemy firmy Pepperl+Fuchs, 13,56 MHz, IP67, temp. pracy -25 ... 70 st.C, 50 sztuk w opakowaniu, II 2G Ex ia IIC T6 Gb, II 2D Ex ia IIIC T80°C Db
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry RFID Transponder IQC21-30-EX smart-DOME 50pcs
- Częstotliwość robocza 13,56 MHz
- 64-bitowy kod naprawczy
- Dostępna pamięć 896 bitów
- Otwory montażowe dla łatwej instalacji
- Homologacja ATEX dla strefy 1 i strefy 21
- Zgodny z ISO 15693
| Opis produktu |
|---|
| Nośnik danych dla obszaru niebezpiecznego |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Cechowanie | II 2G Ex ia IIC T6 Gb II 2D Ex ia IIIC T80°C Db |
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz | |
| Szybkość transmisji | 26 kBit / s | |
| Pamięć | ||
| Rodzaj układu | I-CODE SLI (NXP) | |
| EEPROM | 896 Bit | |
| UID | 64 Bit | |
| Organizacja pamięci | 4 bytes/block | |
| Czytaj cykle | bez limitu | |
| Pisz cykle | > 100000 | |
| Okres przechowywania danych | 10 lprzy przy 55 ° C (131 ° F) | |
| Zgodność z dyrektywą | ||
| Ochrona przed eksplozją | ||
| Dyrektywa 2014/34 / UE | EN IEC 60079-0, EN IEC 60079-11 | |
| Sprzęt radiowy | ||
| Dyrektywa 2014/53 / UE | EN 301489-1, EN 301489-3, EN 300330, EN 62368-1, EN 50364 | |
| RoHS | ||
| Dyrektywa 2011/65 / UE (RoHS) | IEC/EN 63000 | |
| Standardowa zgodność | ||
| Stopień ochrony | EN 60529 | |
| RFID | ISO / IEC 15693-1 ISO / IEC 15693-2 ISO / IEC 15693-3 ISO / IEC 18000-3 |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 110 ° C (-40 ... 230 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Wysokość obudowy | 10 mm | |
| Średnica obudowy | 30 mm | |