IQC24-27-T12 - 911843
Nośnik danych RFID systemy firmy Pepperl+Fuchs, 13,56 MHz, IP67, temp. pracy -25 ... 125 st.C
Opisy produktu
Najważniejsze parametry RFID Transponder IQC24-27-T12
- Częstotliwość robocza 13,56 MHz
- Zgodny z ISO 15693
- 64-bitowy kod naprawczy
- Wolna pamięć 992 bajtów
- Czytelne i do zapisu z obu stron
- Stopień ochrony IP67
- Wysoka temperatura do 140 ° C
| Opis produktu |
|---|
| Nośnik danych |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz | |
| Szybkość transmisji | 26 kBit / s | |
| Pamięć | ||
| Rodzaj układu | my-d SRF 55V10P (Infineon) | |
| EEPROM | 992 Byte | |
| Czytaj cykle | bez limitu | |
| Pisz cykle | 10000 @ 70 °C, 1000000 @ <40 °C | |
| Okres przechowywania danych | 10 lprzy w 40 ° C (104 ° F) | |
| Zgodność z dyrektywą | ||
| Sprzęt radiowy | ||
| Dyrektywa 2014/53 / UE | EN 300330 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 125 ° C (-13 ... 257 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 140 ° C (-40 ... 284 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Wysokość obudowy | 4 mm | |
| Średnica obudowy | 27 mm | |