IUC77-34-M-FR1 10PCS - 70141975
Nośnik danych RFID systemy firmy Pepperl+Fuchs, 865 ... 868 MHz, IP68, temp. pracy -40 ... 85 st.C, 10 sztuk w opakowaniu
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry RFID Transponder IUC77-34-M-FR1 10pcs
- Częstotliwość robocza 865… 868 MHz
- Zgodny z EPC Gen2 (ISO / IEC 18000-63)
- Solidna obudowa, odpowiednia do trudnych zastosowań przemysłowych
- Zoptymalizowany do montażu na metalu
| Opis produktu |
|---|
| Transponder RFID |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Częstotliwość pracy | 865 ... 868 MHz | |
| Polaryzacja | liniowy | |
| Pamięć | ||
| Rodzaj układu | Monza 4QT (Impinj) | |
| Bank pamięci 00 (zarezerwowany) | 64 Bit | |
| Bank pamięci 01 (EPC / UII) | 128 Bit | |
| Bank pamięci 10 (TID) | 96 Bit | |
| Bank pamięci 11 (pamięć użytkownika) | 512 Bit | |
| Czytaj cykle | bez limitu | |
| Pisz cykle | > 100000 | |
| Okres przechowywania danych | 10 lat | |
| Zgodność z dyrektywą | ||
| Sprzęt radiowy | ||
| Dyrektywa 2014/53 / UE | EN 302208 | |
| RoHS | ||
| Dyrektywa 2011/65 / UE (RoHS) | IEC/EN 63000 | |
| Standardowa zgodność | ||
| Stopień ochrony | EN 60529 | |
| RFID | ISO / IEC 18000-63 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 100 ° C (-40 ... 212 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Wysokość obudowy | 6 mm | |
| Średnica obudowy | 34 mm | |