AZM 161SK-12/03RKA-024G - 101214195
Elektromechaniczna blokada bezpieczeństwa Schmersal, IP67, siła ryglowania 2600 N, 6 zestyków, termoplastyczna obudowa, napięcie sterowania 24 VAC/DC, ręczne zwolnienie, z diodą LED, dwa wloty kablowe M16.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AZM 161SK-12/03RKA-024G 101214195
  • duży przedział kablowy
  • Zwolnienie ręczne
  • z diodą LED
  • 2 wloty kablowe M 16 x 1.5
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • z podwójną izolacją
  • blokada z zabezpieczeniem przed nieprawidłowym zaryglowaniem
  • 130 mm x 90 mm x 30 mm
  • 6 Zestyki
  • długa żywotność
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu AZM 161SK-12/03RKA-024G
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101214195
EAN (European Article Number) 4030661398242
Poziom kodowania zgodny z EN ISO 14119 niskie
Zasada działania elektromechaniczne
Ciężar brutto 434 g
Zwolnienie ręczne Tak
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Luz aktywatora w kierunku blokowania 5,5 mm
Siła zatrzasku 30 N
Skok wymuszonego rozwarcia 10 mm
Montaż Śruby
Wykonanie śrub mocujących 3x M5
Type of the screw head Flat head screw
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover 0,6 Nm
Mechanical data - Connection technique
Prowadzenie przewodów 2 x M16 x 1,5
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 30 mm
Szerokość czujnika 130 mm
Wysokość czujnika 90 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -30 ... +60 °C
Storage and transport temperature -30 ... +85 °C
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 6 A
Znamionowe napięcie sterowania 24 VAC/DC
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 1 000 A
Elektryczny pobór mocy, maksimum 10 W
Magnet switch-on time 100 %
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 4 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 2,5 A
Dane elektryczne - zestyki pomocnicze