AZM 161SK-12/12RK-024-1637 - 101193048
Blokada elektromagnetyczna Schmersal do kontroli osłon, obudowa 130x90x30 mm, IP67, 4 styki bezpieczeństwa, 6 zestyków, siła ryglowania 2600 N, ryglowanie sprężyną, ręczne zwolnienie, 24 VAC/DC, do 4xM16.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AZM 161SK-12/12RK-024-1637 101193048
- duży przedział kablowy
- Zwolnienie ręczne
- wloty kablowe 4 M 16 x 1.5
- Obudowa z tworzywa termoplastycznego
- z podwójną izolacją
- blokada z zabezpieczeniem przed nieprawidłowym zaryglowaniem
- 130 mm x 90 mm x 30 mm
- 6 Zestyki
- długa żywotność
| Klucz zamówieniowy | ||
|---|---|---|
| Oznaczenie typu produktu | AZM 161SK-12/12RK-024-1637 | |
| Numer artykułu (Numer katalogowy) | 101193048 | |
| EAN (European Article Number) | 4030661354644 | |
| eCl@ss number, version 12.0 | 27-27-26-03 | |
| eCl@ss number, version 11.0 | 27-27-26-03 | |
| Numer eCl@ss, wersja 9.0 | 27-27-26-03 | |
| ETIM number, version 7.0 | EC002593 | |
| ETIM number, version 6.0 | EC002593 | |
| Certyfikaty - Normy | ||
| Certyfikaty | ||
| Certyfikaty | ||
| Właściwości ogólne | ||
| Normy | EN ISO 13849-1,EN ISO 14119,EN IEC 60947-5-1 | |
| Poziom kodowania zgodny z EN ISO 14119 | niskie | |
| Zasada działania | elektromechaniczne | |
| Ciężar brutto | 450 g | |
| Dane ogólne - właściwości | ||
| Ryglowanie sprężyną | Tak | |
| Zwolnienie ręczne | Tak | |
| Liczba kierunków aktywacji | 3 | |
| Liczba zestyków pomocniczych | 2 | |
| Liczba zestyków bezpieczeństwa | 4 | |
| Klasyfikacja | ||
| Normy, przepisy | EN ISO 13849-1 | |
| Performance Level, up to | c | |
| Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 | 1 | |
| B10D Normally-closed contact (NC) | 2 000 000 operacji | |
| Note | Electrical life on request. | |
| B10D Normally-open contact (NO) | 1 000 000 operacji | |
| Note | at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load | |
| Żywotność | 20 Rok(lata) | |
| Klasyfikacja - wykluczenie błędu | ||
| Poziom zapewnienia bezpieczeństwa | d | |
| Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 | 3 | |
| Note | for 2-channel use and with suitable logic unit. | |
| Żywotność | 20 Rok(lata) | |
| Klasyfikacja bezpieczeństwa - Funkcja ryglowania | ||
| Performance Level, up to | e | |
| Dane mechaniczne | ||
| Żywotność mechaniczna, najmniejszy | 1 000 000 operacji | |
| Luz aktywatora w kierunku blokowania | 5,5 mm | |
| Siła ryglowania zgodnie z EN ISO 14119 | 2 000 N | |
| Siła ryglowania, maksimum | 2 600 N | |
| Siła zatrzasku | 30 N | |
| Skok wymuszonego rozwarcia | 10 mm | |
| Positive break force per NC contact, minimum | 10 N | |
| Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne | 20 N | |
| Szybkość najazdu, maksimum | 2 m/s | |
| Montaż | Śruby | |
| Wykonanie śrub mocujących | 3x M5 | |
| Type of the screw head | Flat head screw | |
| Tightening torque of the fastening screws for the housing cover | 0,6 Nm | |
| Mechanical data - Connection technique | ||
| Prowadzenie przewodów | 4 x M16 x 1,5 | |
| Konektor | Terminale śrubowe | |
| Przekrój kabla, minimalne | 1 x 0,25 mm2 | |
| Przekrój kabla, maksimum | 1 x 1,5 mm2 | |
| Allowed type of cable | solid single-wire,solid multi-wire,flexible | |
| Dane mechaniczne - Wymiary | ||
| Długość czujnika | 30 mm | |
| Szerokość czujnika | 130 mm | |
| Wysokość czujnika | 90 mm | |
| Warunki otoczenia | ||
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Ambient temperature | -30 ... +60 °C | |
| Storage and transport temperature | -30 ... +85 °C | |
| Uwaga (wilgotność względna) | zapobiegający skraplaniu,zapobiegający zamarzaniu | |
| Ocena zabezpieczenia | II | |
| Dopuszczalna wysokość ustawienia n.p.m., maksimum | 2 000 m | |
| Ambient conditions - Insulation values | ||
| Znamionowe napięcie izolacji | 250 VAC | |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane | 4 kV | |
| Dane elektryczne | ||
| Znamionowy prąd cieplny | 6 A | |
| Znamionowe napięcie sterowania | 24 VAC/DC | |
| Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 | 1 000 A | |
| Elektryczny pobór mocy, maksimum | 10 W | |
| Element przełączający | zestyk (NO), zestyk (NC) | |
| Zasada przełączania | slow action, positive break NC contact | |
| Częstotliwość przełączania | 1 000 /h | |
| Materiał zestyków, elektrycznych | pozłacane srebro | |
| Dane elektryczne - wejście sterowania cewki | ||
| Magnet switch-on time | 100 % | |
| Test pulse duration, maximum | 5 ms | |
| Test pulse interval, minimum | 50 ms | |
| Dane elektryczne - zestyki bezpieczeństwa | ||
| Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 | 230 VAC | |
| Prąd, kategoria użytkowania AC-15 | 4 A | |
| Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 | 24 VDC | |
| Prąd, kategoria użytkowania DC-13 | 2,5 A | |
| Dane elektryczne - zestyki pomocnicze | ||