AZM150Z-ST-02/01RT-024 - 153050933
Elektromechaniczna blokada bezpieczeństwa Schmersal, złącze M12 8-pin, obudowa PA 6, ryglowanie sprężyną, styki NC, siła ryglowania 1950 N, IP65/IP67, napięcie izolacji 300 V, rozmiar 40x48x204 mm.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AZM150Z-ST-02/01RT-024 153050933
  • konektor M12, 8-polowy
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • 8 płaszczyzn aktywacji dzieki obracanej głowicy
  • Łatwy montaż, szczególnie na profilach 40 mm
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu AZM150Z-ST-02/01RT-024
Numer artykułu (Numer katalogowy) 153050933
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-03
eCl@ss number, version 11.0 27-27-26-03
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-26-03
ETIM number, version 7.0 EC002593
ETIM number, version 6.0 EC002593
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN ISO 13849-1,EN ISO 14119,EN IEC 60947-5-1
Poziom kodowania zgodny z EN ISO 14119 niskie
Zasada działania elektromechaniczne
Materiał obudowy Tworzywo, poliamid PA 6 GF
Ciężar brutto 650 g
Dane ogólne - właściwości
Ryglowanie sprężyną Tak
Wyjście awaryjne Tak
Liczba kierunków aktywacji 2
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
Performance Level, up to c
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 1
B10D Normally-closed contact (NC) 2 000 000 operacji
Note Electrical life on request.
B10D Normally-open contact (NO) 1 000 000 operacji
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja - wykluczenie błędu
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa d
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 3
Note for 2-channel use and with suitable logic unit.
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja bezpieczeństwa - Funkcja ryglowania
Performance Level, up to e
Dane mechaniczne
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 1 000 000 operacji
Uwaga (Żywotność mechaniczna) from device version V2 (see type plate)
Siła ryglowania zgodnie z EN ISO 14119 1 500 N
Siła ryglowania, maksimum 1 950 N
Siła zatrzasku, ok. 50 N
Skok wymuszonego rozwarcia 10 mm
Positive break force per NC contact, minimum 10 N
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 40 N
Szybkość najazdu, maksimum 0,3 m/s
Montaż Śruby
Wykonanie śrub mocujących 4x M5
Mechanical data - Connection technique
Konektor Konektor M12, 8-polowy, kodowanie A
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 48 mm
Szerokość czujnika 40 mm
Wysokość czujnika 204 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP65,IP67
Ambient temperature -25 ... +55 °C
Storage and transport temperature -40 ... +85 °C
Wilgotność względna, maksimum 93 %
Uwaga (wilgotność względna) zapobiegający skraplaniu,zapobiegający zamarzaniu
Ocena zabezpieczenia II
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 300 V
Kategoria przepięcia II
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60664-1 2
Rated impulse withstand voltage, connector 8-pole 0.8 kV
Dane elektryczne
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 1 000 A
Elektryczny pobór mocy, maksimum 8,5 W
Element przełączający Zestyk normalnie zamkniety (NC)
Zasada przełączania slow action, positive break NC contact
Częstotliwość przełączania 1 000 /h
Materiał zestyków, elektrycznych Srebro
Dane elektryczne - wejście sterowania cewki
Magnet switch-on time 100 %
Test pulse duration, maximum 5 ms
Test pulse interval, minimum 50 ms
Dane elektryczne - zestyki bezpieczeństwa
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC