I15-MM0123 LOCK - 6034024
I15-MM0123 LOCK - 6034024
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Cechy
Typ czujnika Elektromechanicznie
Zasada blokowania Power to release
Zestyk rozwierny o wymuszonym otwarciu do monitorowania ryglowania 1
Styk normalnie otwarty do monitorowania ryglowania 0
Zestyk rozwierny o wymuszonym otwarciu do monitorowania drzwi 2
Zestyk zwierny do monitorowania drzwi 0
Zestyk rozwierny monitorowania drzwi 0
Siła trzymająca Fmax 2.000 N (EN ISO 14119)
Siła trzymająca FZh 1.500 N (EN ISO 14119)
Siła napędowa ≥ 35 N
Siła blokująca ≤ 30 N
Częstotliwość aktywacji ≤ 7.000 /h
Kierunki aktywacji 4
Prędkość rozruchowa ≤ 20 m/min
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
Wartość B10d 2 x 106 przełączeń (przy niewielkim obciążeniu)
Rodzaj konstrukcji Rodzaj konstrukcji 2 (EN ISO 14119)
Poziom kodowania aktywatora Niski poziom kodowania (EN ISO 14119)
Interfejsy
Typ przyłącza
Przekrój poprzeczny przewodu 0,34 mm² ... 1,5 mm²
Instalacja elektryczna
Stopień zanieczyszczenia 3
Zasada działania Przełącznik powolny
Kategoria użytkowa AC-15/DC-13 (IEC 60947-5-1)
Znamionowy prąd roboczy / napięcie robocze 4 A (230 V AC)
4 A (24 V DC)
Znamionowe napięcie izolacji Ui 250 V
Napięcie znamionowe udarowe wytrzymywane Uimp 2.500 V
Rodzaj wyjścia Styki elektromechaniczne
Pobór mocy ≤ 6 W
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe 4 A gG
Napięcie przełączające ≥ 12 V DC
Prąd łączeniowy (napięcie łączeniowe) 1 mA (24 V DC)
Napięcie robocze elektromagnesu (20,4 V DC ... 26,4 V DC)
Czas do załączenia magnesu 100 %
Mechanika
Masa 0,48 kg
Materiał obudowy Tworzywa termoplastyczne, wzmocnione włóknem szklanym
Materiał głowicy aktywującej Metal
Żywotność mechaniczna 2 x 106 przełączeń
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP67
Temperatura otoczenia pracy –20 °C ... +55 °C
Temperatura składowania –20 °C ... +55 °C