TZFCW24VDC - 131160284
Elektromechaniczna blokada bezpieczeństwa Schmersal, siła ryglująca 1500 N, obudowa z tworzywa termoplastycznego, IP65/IP67, napięcie sterowania 24 VDC, 2 styki bezpieczeństwa, 2 styki pomocnicze, sprężynowe ryglowanie, 4 kierunki aktywacji.
TZFCW24VDC - 131160284
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry TZFCW24VDC 131160284
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • Siła ryglująca 1500 N
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu TZFCW24VDC
Numer artykułu (Numer katalogowy) 131160284
EAN (European Article Number) 8905236103452
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-03
eCl@ss number, version 11.0 27-27-26-03
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-26-03
ETIM number, version 7.0 EC002593
ETIM number, version 6.0 EC002593
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy BG-GS-ET-19,EN IEC 60947-5-1
Poziom kodowania zgodny z EN ISO 14119 niskie
Zasada działania elektromechaniczne
Materiał obudowy Tworzywo, Tworzywo termoplastyczne wzmocnione włóknem szklanym
Ciężar brutto 480 g
Dane ogólne - właściwości
Ryglowanie sprężyną Tak
Liczba kierunków aktywacji 4
Liczba zestyków pomocniczych 2
Liczba zestyków bezpieczeństwa 2
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
Performance Level, up to c
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 1
B10D Normally-closed contact (NC) 2 000 000 operacji
Note Electrical life on request.
B10D Normally-open contact (NO) 1 000 000 operacji
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja - wykluczenie błędu
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa d
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 3
Note for 2-channel use and with suitable logic unit.
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja bezpieczeństwa - Funkcja ryglowania
Performance Level, up to e
Dane mechaniczne
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 1 000 000 operacji
Siła ryglowania zgodnie z EN ISO 14119 1 500 N
Siła zatrzasku 20 N
Skok wymuszonego rozwarcia 3,5 mm
Positive break force per NC contact, minimum 20 N
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 20 N
Szybkość najazdu, maksimum 0,3 m/s
Montaż Śruby
Wykonanie śrub mocujących 3x M6
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover, minimum 0,8 Nm
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover, maximum 0,8 Nm
Mechanical data - Connection technique
Prowadzenie przewodów 1 x M20 x 1,5
Konektor Terminale śrubowe
Przekrój kabla, minimalne 1 x 0,5 mm2
Przekrój kabla, maksimum 1 x 1,5 mm2
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 41 mm
Szerokość czujnika 129 mm
Wysokość czujnika 92,5 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP65,IP67
Ambient temperature +0 ... +50 °C
Uwaga (wilgotność względna) zapobiegający skraplaniu,zapobiegający zamarzaniu
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 2,5 kV
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 4 A
Znamionowe napięcie sterowania 24 VDC
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 1 000 A
Elektryczny pobór mocy, maksimum 8,5 W
Zasada przełączania Wolnoprzełączające
Częstotliwość przełączania 1 200 /h
Materiał zestyków, elektrycznych Srebro
Dane elektryczne - wejście sterowania cewki
Magnet switch-on time 100 %
Test pulse duration, maximum 5 ms
Test pulse interval, minimum 50 ms
Dane elektryczne - zestyki bezpieczeństwa
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 4 A
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 4 A
Dane elektryczne - zestyki pomocnicze